Mäletan hästi, kui vaatasin esimest korda Ave veebilehte – mind võlusid heatahtlik ja soe pilk ning sõbralik ja abivalmis naeratus. See oli justkui äratundmine, et just teda soovin ma usaldada ja oma uuele teekonnale targaks kaaslaseks kutsuda. Ave pühendub oma tööle täie tähelepanuga ja tema coaching on minu väärtustega suurepärases kooskõlas: ta on äärmiselt professionaalne, inspireeriv, toetav ja innustav. Suurepärane kuulaja, kes võtab minu mõtted oma sõnadega kokku nii, et tekkinud selgus on vabastav ja heas mõttes raputav. Algusest peale kõnetas mind Ave tunnuslause “Leia enesekindlus!”. Teadsin, et enesekindlus on minus olemas, kuid peale pikaajalise töö lõppu vastutusrikkal tähtajalisel ametikohal valdasid mind küllaltki segased tunded. Ühest küljest oli kõik nii harjumatu ja ebamugav, kuid teiselt poolt kannustas teadmine, et absoluutselt kõik on võimalik ja uued sihid ootavad seadmist. Olen saanud Avele usaldada omaenda ettevõtte loomisega seotud muresid ja kõhklusi ning ta on julgustanud mind tähistama õnnestumisi ja edasiminekuid. Tänu Avele olen saanud aru, miks kaldun võimalusel prokrastinatsiooni poole ja miks kipun sisemist kriitikut kuulama jääma – isegi kui töötulemused pealtnäha ei kannatanud, olin sellega seni oma tegemised ise raskemaks teinud. Ave on õpetanud mind tunnetama tasakaalu tähtsust, tundma oma väärtusi ja iseenda väärtust ning tajuma igakülgset enesekindlust – mitte ainult oma mõtetes, sõnades ja tegudes, vaid kogu keha ja olemusega. Minu meelest võtabki märksõna enesekindlus Ave coachingu hästi kokku: ta seab fookusesse Sinu enese ja selle tulemusel ehitad juba terve kindluse.

AvePeetri Coaching
Kristiina Maripuu

Kohtusin Avega Kaubandus-Tööstuskoja hommikusöök-ärivõrgustiku kohtumisel. Ma ei olnud aastaid käinud Kaubandus-Tööstuskoja hommikusöök-ärivõrgustiku kohtumisel ja otsustasin oma sotsiaalset võrgustikku laiendada. Ta tegi esitluse oma ettevõttest. Mulle avaldas muljet tema edukas taust, informatiivne esitlus ja südamlik käitumine. Ta on enesekindel ja professionaalne ärinaine. Pärast kohtumist pöördusin tema poole ja küsisin, kas saaksime kohvi juua, et rääkida sellest, miks minu praegune turunduskampaania ei tööta ja kas tal on mõned ettepanekud selle parendamiseks. Ta esitles mulle oma ideid, kuidas peaksin oma ettevõtet turundama, ja ma uskusin, et tema plaan sobib mulle. Ta juhendas mind 4 kuu jooksul. Selle 4 kuu jooksul pöördus minu turunduskampaania 360 kraadi ja sain igal sammul enesekindlust juurde. Ave andis head tagasisidet ja toetas mind. Soovitan Ave juhendamist nendele, kelle turunduskampaania ei tööta.

Laura Pierce, Kanada

Ave enesekindla turunduse seminar oli silmiavardav ja üsna mõjus. Loomulik turundusstiil / isikliku veenmise mõju (Natural Marketing Style/Personal Persuasion Power) oli paljastav ja vastas paljudele küsimustele ebaõnnestunud turunduse kohta. Ave räägib rikkalikust kogemusest ehedalt ja hoolivalt ja soovib tõepoolest aidata teistel edu saavutada. Mulle tundusid Ave müügitoru ehitamise juhised ja viited äärmiselt olulised. Selle tulemusena on minu ettevõttele sobiva müügitoru loomine reaalsuseks saanud. Aitäh, Ave!

Dele Ajele, Kanada

Enne kui hakkasin Avega koostööd tegema, teadsin, et tahan selgust oma ettevõtte visiooni sõnastamisel ja selle kohta, kuidas end oma esimesel veebilehel esitleda. Olin ühe projektiga aastaid vaeva näinud. Tundus, et see oli viimane takistus, mis lubas mul julgelt professionaalselt edasi liikuda ja teha tööd, mis oli justkui mulle loodud. Otsustasin Avega töötada tema kogemuse tõttu, mis aitas ettevõtjatel oma äri- ja turundusstrateegia valikul enesekindlana tunda. Tundsin Ave isiklikult ja usaldasin teda läbi ja lõhki. Tema rahulik, toetav ja täielikult kaasav stiil täiendasid tema aastatepikkust asjatundlikkust. Ta andis mulle tõhusaid vahendeid ja kohapealseid nõuandeid, samaaegselt suurepäraselt juhendades, et välja tuua ja sõnastada, mida ma oma potentsiaalsetele klientidele kõige rohkem tahtsin edastada. Mul on nüüd nii hea meel ja võin kergendatult hingata, et mul on veebisait, mis kajastab täpselt seda, kes ma olen ja mida ma teen. Veelgi olulisem on, et selle loomine Ave abil on suurendanud minu enesekindlust ja võimaldanud mul julgelt edasi liikuda ka teistes ettevõtluse arendamise valdkondades. Peale Avega koostööd alustamist olen saanud 8 uut klienti, keda personaalselt juhendada. Soovitan teda julgelt kõigile, kes soovivad oma ettevõtte uuele tasemele viia ja selle käigus ka natuke nalja visata.

Dr. Pam Kowalski, Saksamaa

Soovisin juhendamist, sest polnud kindel, kas tahan oma õpingud lõpetada ja magistrikraadi omandada või luua oma ettevõte või minna linnaametnikuks või töötada erasektoris. Ma arvasin, et kui saan natuke juhendamist, siis leian ise vastuse. Minu kogemus Ave Peetriga töötamisest oli see, et küsimused olid otseselt mitte äri, vaid minu elustiili, lapsepõlve ja isikliku elu kohta. Mõistsin, et on väga oluline seda kõike teada enne, kui otsustate, mida sel hetkel teha. Mõistsin ka, et tasakaalu saavutamine raha ja isikliku elu, pere, hobide ja oma äri valdkonnas on minu edu võti. Avega töötades sain aru, mis on minu tugevad küljed ja nõrkused. Olen positiivsem ja vaimsem ning usaldan end selle kogemusega äri omamisel rohkem. Minu jaoks oli kõige tähtsam see, et sain teadlikuks oma väärtustest, oma prioriteetidest elus ja mõistsin, et kraadiõppe omandamine pole praegu minu eesmärk. Kui mõtisklesin Ave sügavate küsimuste üle, mõistsin, et tahan tõesti oma äri omada. Sai selgeks, mis on Manali vajadused ja need ei kattu alati minu pere soovidega. Nüüd tunnen, et olen väga võimekas, et mul on annet ja ma olen väga edukas naine. Minu järgmine eesmärk on saada Omaani esimeseks ärinaiseks. Olen väga professionaalne ja olen ka väga omanäoline ja eriline. Pärast seansse Avega olen rohkem keskendunud, mul on oma äritegevuse eesmärgid ja ma teen neid enesekindlamalt, rahumeelsemalt, julgustavalt ja võimekamalt. Mul läheb praegu väga hästi, näen siiani saavutatut ja olen tulemustega igati rahul. Ma tõesti soovitan kõigil ettevõtjatel, kõigil inimestel, kes kaaluvad sellist juhendajat nagu Ave, valida see suurepärane kogemus. On tõesti oluline selgelt paika panan, mida soovid oma elus saada.

Manal AlKhaifi, Omaan

Avega koostöö oli minu jaoks suurepärane otsus. Tema terviklik lähenemine minu ettevõtte eesmärkide ja ideede sõnastamisel oli huvitav ja põnev. Tema vaatenurk mu sihtturu määramisel ja selle rollis turundusstrateegiate loomisel mängis suurt osa selles, kuidas karmistuval turul enesekindlalt edasi liikuda. Kavatsen seda, mida ma turundusest tema meetodit läbides õppisin, äritegevuse laienedes meeles pidada ning olen uhke, et rakendatu on orgaaniline ja ehe.

Jo-Anne Bunbury, Kanada

Enne Avega töötamist ei tundnud ma ennast mugavalt ärisuhete rajamise üritustel. Kuigi ma soovisin uusi kliente, ei meeldi mulle agressiivsed müügitehnikad ja ma ei teadnud kunagi mida inimestele öelda. Teinekord ma isegi ei rääginud oma pakutavatest patendi teenustest, et mitte näida nagu ma üritaksin midagi müüa. Ave näitas mulle, et minu iseloom on pigem selline, et mul on kõige mugavam rääkida inimestega tavalisel toonil ja juhtida neid lahendusteni, mida nad otsivad. Tema abiga lõpetasin ma enda võrdlemise tüüpiliste pealetükkivate müügimeestega ja selle asemel pöörasin oma tähelepanu inimeste tundma õppimisele. Siis sain ka neile anda kasulikku patendi informatsiooni ja soovitusi, mis ma arvasin, et on neile vajalikud. Praegu ei näe ma ainult tulemusi uute klientide kasvu poolel, vaid ka ma tunnen ennast palju paremini müügi protsessis. Ma isegi ootan üritustel ja konverentsidel käimist!

Andrew MacMillan, Kanada

Ave pühendumus kliendi edule on igati kiiduväärt. Ta kuulab oma klientide probleeme väga hoolikalt ja pakub vastavalt sellele täiuslikku turunduskonsultatsiooni. Ave juhendamisstiil, kogemused ja teadmised sobivad kõige paremini kõigile ettevõtjatele, kes soovivad oma organisatsiooni kasvatada.

Avneesh Kumar-Gupta, India

Teadsin, et tahan ületada oma takistused ja nõrkused, et paremini planeerida. Enne Avega töötamist teadsin, mis on minu nõrkused, kuid ei osanud neid ületada. Ave pani mind mõistma, millest mul takistused olid tekkinud, kuidas neist üle saada ja luua reaalne plaan, mis aitaks mul edukaks saada. Tema uurivate küsimuste ja vestluste kaudu mõistsin oma saavutusi, eesmärke, mida tahtsin teostada, ja mis kõige tähtsam – prioriteetide seadmist. Kogu selle protsessi kaudu suutis ta mind oma turundusstrateegiaga kursis hoida ja keskendus õigele turule. Olen fantastiliste ideedega unistaja ja nägin keskendumisega väga kaua vaeva, et mu ideed saaksid õide puhkeda, Avega töötamine aitas mul aga oma ideed väikesteks saavutatavateks eesmärkideks lahata. Hämmastav, kuidas väikesed saavutatavad eesmärgid viivad kiiremini unistuse täitumiseni! Aitäh, Ave.

Jayshri Patel-Amin, Kanada

Enne Avega töötamist oli mul keeruline võimalusi leida ja ennast esitleda. Temaga koos töötades avastasin, kui oluline on hea äri-turundusplaan ning selgitada välja minu ideaalsed kliendid ja nende vajadused. Olulisim asi, mis mul Avega koostööst välja tuli, oli üle saada hirmust inimestega suhtlemisel, endast ja oma ettevõttest rääkimisel ning võrgustike loomisel. Mul on nüüd palju ressursse, mis aitavad mul oma äri arendada ja täiustada, Olen oma tegemistes enesekindlam ning teen turunduse ja reklaami osas paremaid valikuid.

Guylaine Gagnon, Kanada