"Me kõik oleme ühel või teisel viisil juhid ja kui otsustame vastutada enda sees ja ümber toimuva eest, suudame koos töötades kasutada ära kõiki individuaalseid andeid."

- Co-Active Training Institute

Tegevjuhina ei juhi sa näotut organisatsiooni. Sa juhid tõelisi isikuid ja need isikud peavad kõik ühinema ja liikuma sama eesmärgi poole.

Avastades, kes on sinu meeskonnainimesed, näed, kuidas kõik saavad paremini koos töötada. See loob suurema seotuse iga inimesega – seotuse igaühe ühiselt määratletud eesmärgiga ja tema isikliku, ainulaadse osaga selle toetamisel. Milline on tulemus? Kollektiivset juhtimist soodustav keskkond, kus iga isik vastutab ja on oma vastutusega seotud.

Eelistades mõtteviisi “kuidas saame koos juhtida” mõtteviisile “minu jaoks”, keskendute kõrge tööefektiivsusega meeskonna arendamisele, millel on suurem mõju lõpptulemile.”

 

 

Süsteemne meeskonnajuhendamise mudel

 

Juhtkonna coaching ei tähenda ringis istumist ja käest kinni hoidmist, kuni kõik omavahel läbi saavad. Siin keskendume meeskonnale kui süsteemile ja arendame meeskonda teie ettevõtte ainulaadsete väljakutsete lahendamiseks.

 

Selle mõtteviisiga kujundame koos programmi, mis on kohandatud sinu organisatsiooni ja meeskonna vajadustele vastavaks. Programmi koostamine põhineb:

  • Rahvusvahelise süsteemse meeskondliku juhendamise sertifikaadi parimatel tavadel (STCC – Systemic Team Coaching Certificate from AoEC)
  • Maslow Leadership – organisatsiooni kultuuri coaching (MCECC – Maslow Certified Executive Culture Coach)
  • Meeskonna juhendamise 360 uuring suure tööefektiivsusega meeskonnale (Team Performance 360)
  • Ülemaailmselt tunnustatud juhtide juhendamise koolitused ja kogemus
  • Praktilised lahendused, mis põhinevad reaalsel ärikogemusel

Muidugi keskendume ka sinu määratletud käegakatsutavate tulemuste saavutamisele, näiteks kuidas parandada lõpptulemust, tulla edukalt uuele turule või luua suure jõudlusega meeskond. Põhioskus, millega töötame eraldi, on koostöö  kõigi osakondade vahel.

Kas oled huvitatud tulemuste loomisest kollektiivse juhtimise abil? Lisateabe saamiseks pöördu esmase tasuta konsultatsiooni saamiseks.